При виборі дитячих товарів завжди гостро постає питання: що саме вибрати з безлічі різних речей. Не є винятком і дитяча постільна білизна.

Порада 1.

Увагу батьків при виборі дитячої постільної білизни необхідно звернути на тканину, з якої вона виготовлена. Перевагу необхідно віддавати натуральним матеріалам - таким тканинам, як сатин, бязь і ситець.

Порада 2.

Не слід купувати занадто яскраві кольорові варіанти дитячої постільної білизни. Як відомо, яскраві фарби викликають збудження нервової системи людини, а це небажано для дитини в зоні її відпочинку. 

 

Порада 3.

Важливий момент при покупці - це міцність матеріалу. Дитяча постільна білизна має бути досить міцною, адже вона буде піддана частому пранню.

Порада 4.

І, нарешті, останнім, але не менш важливим принципом при виборі дитячої постільної білизни є спосіб його забарвлення. Спосіб забарвлення повинен дозволяти зберігати яскравість кольорів навіть після багаторазових впливів. Постільна білизна не повинна "сідати" і линяти, а повинна зберігати первозданну яскравість навіть після безлічі прань і кип'ятінь.